Gośka 40lata

Doszłam niedawno do wniosku, że jestem chyba nimfomanką… Wiele razy słyszałam, iż jestem wrecz jakaś nienormalna, że chcę i mogę się tyle razy kochać w ciągu dnia. Mam z tym ogromny problem, iż faceci po prostu obawiają się, że nie sprostają moim oczekiwaniom. Jestem bardzo wyrozumiała kobietą i wiem, że nie każdy może robić to kilka razy pod rząd. Zawsze można dorzucić do zabawy jakieś zabawki których mam dość sporo. Jeśli języczek i paluszek masz sprawne to jesteś idealny dla mnie.

sms:72866 o treści OFERTA16

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Paulina 44lata

Mam już dość niezdecydowanych mężczyzn którzy nie wiedzą czego chcą od życia. Lubię mieć postawione od początku twarde zasady. Jeśli chodzi o typ relacji jest mi to całkowicie obojętne. Może byc stały związek ale również całkowicie luźne spotkania w wiadomym celu. Gwarantuję  CI brak scen zazdrości, tysiąca telefonów w ciągu dnia.

Jestem normalna, wyrozumiała babeczką której po prostu brakuję dobrego bzykania.

sms:72866 o treści OFERTA2

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Teresa 48lat

Z powodu mojej ogromnej otyłości nie mogę sobie znaleźć faceta, chyba nawet takiej potężnej babce jak ja należy się ruchanie..? Moje potężne cycuszki idealnie nadają się do hiszpana, jeśli zechcesz możesz je całe zalać swoją spermą, a ja z miła chęcia zbiore ją na paluszek 😉 Regularnie biore tabletki, wieć Twoje nasienie może spokojnie trafić do mojej pulchnej, mokrej, włochatej piczki która już nie pamięta jak smakuje penis.

Ktos mi zechce pomóc?

sms:72866 o treści OFERTA4

(2 zł/2,46 zł z VAT)