Aldona 41lat

Mam nature dominy, lubię rozkazywać i rządzić w łóżku, szukam więc uległego niewolnika, co będzie tańczył jak mu zagram. Może być delikatnie, albo ostro, dogadamy się, mam w domu różnego rodzaju akcesoria erotyczne, jak np kajdanki, maski czy pejcze.

Znajdzie się jakiś odważny ?  

sms:72866 o treści OFERTA34

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Żaneta 41lat

Bardzo lubię czuć ciepłe nasienie w swoich ustach, przecież to są same witaminki. Przy miłości francuskiej zawsze biorę penisa do końca, aż się dławię.Chcesz mnie sprawdzić jakie mam umiejętności oralne i nie tylko? Czekam na konkretne wiadomości, mogę podesłać kilka zdjęć na zachętę takich naprawdę osobistych. Możliwość spotkania kilka razy w tygodniu, oczekuję pełnej dyskrecji z powodu takiego, że nie jestem sama. 

Jeśli nie chcesz zobowiązań tylko samą przyjemność odezwij się do mnie.

sms:72866 o treści OFERTA20

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Alicja 39lat

Stawiam sprawę jasno, posiadam męża lecz no niestety on już jest w takim wieku, że jego członek mu nie staję.Ja jestem kobietą wyzwolona, wiecznie napalona i nie chcę wiecznie uprawiać samogwałtu.Potrzebuję faceta z krwi  i kości który będzie w miare dyspozycyjny,posiadam własne autko i będę mogła podjechać po Ciebie zawsze. Pragnę spotkania po kilku wymienionych wiadomościach.

Lubię konkrety oraz facetów którzy lubią zmieniać pozycję a nie kochać się tylko i wyłącznie klasycznie.

sms:72866 o treści OFERTA13

(2 zł/2,46 zł z VAT)