Daria 39lat

Kiedy mój stan cywilny zmienił się z mężatka na rozwódka to moje życie legło w gruzach. Przez długi okres nie mogłam się pozbierać, dojść do siebie, wpadłam nawet z małą depresję. Dzięki pomocy bliskim doszłam do siebie i wiem, że czas się ogarnąć. Jestem całkowicie gotowa na nowy związek, mam dobre serce, lubię gotować, zajmować się domem, wiem po prostu jak zając się facetem. Nie musisz się obawiać, że chce małżeństwa, nie chcę sie bawić w papierkowe nic nie warte zobowiązania. Życie na kocią łape jest wygodne i chyba bardziej trwałe.

sms:72866 o treści OFERTA12

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Iwona 44lata

Uważam się za kobietę idealną, umiem ugotować, posprzątam, zadbam o ognisko domowe. Jestem wielką fanką piłki nożnej oraz filmów porno, mam ich dość sporą kolekcję, może masz cheć razem je ze mną obejrzeć? W łóżeczku potrafię takie cude, że mogę nie jedną prostytutke zawstydzić, a mięśnie mojej pochwy są wyćwiczone wrecz do perfekcji.

Czekam na kontakty od konkretnych Panów którzy są w stanie kochać się z kobietą dłużej niż dwie minuty.

sms:72866 o treści OFERTA15

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Natalia 42lat 

Jakiś czas jestem samotną kobietą która wcale nie szuka stałego związku ani miłości. Brakuję mi po prostu obecności  faceta przy mnie, spędzanie wspólnego czasu razem, wyjścia w różne miejsca. Oczywiście moge zagwarantować CI całkowitą dyskrecje, higiene osobistą. Sama się zabezpieczam więc nie ma obawy, że zajdę w ciąże. Każdą ilość Twego ciepłego nektaru mogę przyjąć do środeczka. Posiadam własne skromne ciche lokum.

Spotkania kilka razy w tygodniu. Zawsze można się dogadać.

sms:72866 o treści OFERTA9

(2 zł/2,46 zł z VAT)