Ula 40lat

Niedawno skończyłam 40 lat i doszłam do wniosku, że w swoim życiu seksualnym mało przeżyłam i mam chęć wszystko nadrobić… Jestem gotowa na nowe doznania, wyzwania i nutkę wyuzdania. Poszukuję faceta który zechce mnie pokierować, czegoś nauczyć. Obiecuję, że będę pilną uczennicą i możesz już zakładać mi mój osobisty dzienniczek i ocenami i ewentualnymi uwagami. Bardzo lubię koronkową bieliznę, mam jej dość sporo w swojej szafie.

Z miłą chęcią zaprezentuję się w niej specjalnie dla Ciebie.

sms:72866 o treści OFERTA18

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 

 

Marta 40lat

Mam do zaproponowania spotkania w moim lokum, tylko i wyłącznie w godzinnach porannych, jak mego starego nie ma. Wchodzą w grę jeszcze niektóre weekendy wszystko jest do dogadania. Mój mąż po prostu nie jest w stanie mnie zaspokoić oraz nie akceptuje moich dość dziwnych upodobań seksualnych. Jestem z nim tylko i wyłącznie dla kasy bo nie chce mi się pracować.

Oczekuję kompletnej dyskrecji, higieny oraz otwarcia na różne eksperymenty w seksie ! Chętny?

sms:72866 o treści OFERTA19

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Karolina 43lata

Jestem już dwa lata po rozwodzie, pragnę związku na poważnie pełnego zrozumienia, miłości, ciepła, wzajemnego wsparcia. Chcę być czyjąś partnerką równocześnie przyjaciółką z która będziesz mógł dosłownie o wszystkim porozmawiać. Umiem słuchać i zawsze służę radą. Posiadam lokum, mieszkam całkowicie samotnie lecz oczekuję pierwszego spotkania na gruncie neutralnym. Może wspólna kawa z ciastkiem?

Poznamy się lepiej i przekonamy się czy nadajemy na tych samych falach?

sms:72866 o treści OFERTA1

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Beata 38 lat

Jestem typem kobiety, która lubi chodzić po knajpach i podrywać facetów chętnych na przygodny seks, nie wyszłam za mąż i nie planuje zakladać rodziny, wolę czerpać z życia pełnymi garściami, każdy sposób na poznanie kochanka jest dobry, więc jak lubisz takie laski jak ja odezwij się szybko i umówimy się na randkę.

sms:72866 o treści OFERTA22

(2 zł/2,46 zł z VAT)