Monika 41 lat

Cześć, ja dojrzała i zaokrąglona, lubię nosić skórzane stroje, może być też wzorek w panterkę. Jeśli Cię to podnieca spotkajmy się i ustalimy reguły naszej zabawy, ja mam lokum i samochód też, mogę dojechać, mam dużo wolnego czasu.

Nie traćmy go więc i nawiążmy jak najszybciej kontakt ze sobą.

sms:72866 o treści OFERTA10

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Basia 49lat

Jestem juz dojrzałą kobietą, postanowiłam, że zanim przejdę na emerturę, chcę poszaleć na różne sposoby i spełniać swoje ukryte wieloletnie fantazje których nie mogłam spełnić w moim mężem który był ogromnym tradycjonalistą. Moja cipeczka jest naturalnie włochata, jeszcze przez całe swoje długie życie jej nie goliłam.

Mam swoje mieszkanie z miła chęcią zaprosze Cie na kolacje wraz ze śniadaniem. Wiek dla mnie nie gra roli.

sms:72866 o treści OFERTA7

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 

 

 
 

Edyta 44lata

Jestem posiadaczką ogromnych cycków, które zostały stworzone do miłości hiszpańskiej, bardzo lubią czuć na sobie ogromną ilość ciepłej, soczystej, gęstej śmietanki. Zaciskam je zazwyczaj bardzo mocno aby Twoje prącie miało bardzo ciaśniutko… Sama główka może czuć dodatkowo ciepło mego języka.

Na nasze spotkanie przyjdę bez staniczka gdyż na mój rozmiar zazwyczaj nie ma żadnego biustonosza…

sms:72866 o treści OFERTA33

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

Lidia 47lat

Przez 20 lat byłam mężatka i możecie mi nie uwierzyć, ale przez cały okres małżeństwa nie doznałam dobrego bzykania. Wiele razy byłam blisko właśnie orgazmu ale nigdy do tego doszło. Po rozwodzie zamierzam nadrobić wszelkie zaległości. Kilka razy sama się zabawiałam i wtedy nawet nie doszłam. Może coś jest ze mną nie tak? Jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek? Szukam mocno wyposzczonego Pana który będzie miał pojęcie jak zadowolić taką babeczkę jak ja.

Mam straszną chęc na rypanko na dwie dziureczki.

sms:72866 o treści OFERTA31

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 

 

 
 

Ewa 42lata

Wiem, że są romantyczne kobiety, co to lubią wpierw porozmawiać umówić się na kawę, czy iść na spacer, a ja jestem szybka, jeśli o te sprawy chodzi, od razu umawiam się na sex i nic innego mnie nie interesuje, więc jak szukasz odważnej dziewczyny, która nie lubi tracić czasu, to koniecznie umów się ze mną i przekonasz co to prawdziwa rozkosz.

sms:72866 o treści OFERTA29

(2 zł/2,46 zł z VAT)

 
 

 

Danusia 47lat 

Pragnę się ostro zabawić, nie podnieca mnie seks na pół gwizdka, lubię głeboko i do końca. nie musisz mieć nawet dużego członka, ważne by umiał mnie porządnie zaspokoić. Mam dość dużą dziurkę, więc będziesz musiał się postarać, ale wierzę w Ciebie.

Może być u mnie w domu, czekam na kontakt od zdecydowanych Panów.

sms:72866 o treści OFERTA8

(2 zł/2,46 zł z VAT)